Hakkımızda

Mehşur Adıyaman Çiğköfteci Orhan Usta 2006 Yılında Bursa’ da kurulmuş. Çiğköfteye olan ilgi firma tarafından fırsata dönüştürülerek Mehşur Adıyaman Çiğköftecisi Orhan Usta markası ile etsiz çiğköfte üretimine başlanmıştır. Franchising yöntemi ile çiğköfte şube zincirleri oluşturularak kısa sürede beğenilen ve tercih edilen bir marka oldu. Mehşur Adıyaman Çiğköftecisi Orhan Usta markasıyla 30 civarında Franchising şubesi, 70 çalışanı,4 araçlık lojistik servisi ve günlük ton bazında üretim yaparak hizmet vermektedir.
Mehşur Adıyaman Çiğköftecisi Orhan Usta’nın temel standartlarında öncelikli olarak müşteri memnuniyetini hedef alıp, kaliteden ödün vermeden TSE ve AB standartlarında en sağlıklı ve hijyenik üretim tesislerinde çiğköfteler hazırlayıp siz değerli müşterilerimizin damak zevkine sunmaktadır.
Mehşur Adıyaman Çiğköftecisi Orhan Usta olarak hedefimiz; Gıda sektöründe sürekli gelişmeyi hedefleyen, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak bu sektörün lideri haline gelmektir. Sizde Mehşur Adıyaman Çiğköftecisi Orhan Usta ailesine katılmak, küçük birikimlerinizi kendi işinizle değerlendirmek için bizlerle iletişime geçiniz….